header


آموزش تزیین کادو ساده و راحت در عرض ۵ دقیقه

آموزش تزیین کادو ساده و راحت در عرض ۵ دقیقه

آموزش تزیین کادو

آموزش تزیین کادو ساده و راحت در عرض 5 دقیقه

آموزش تزیین کادو ساده و راحت در عرض ۵ دقیقه

آموزش تزیین کادو

در این قسمت از تازه های روز آموزش تزیین کادو ساده و راحت در عرض ۵ دقیقه را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

برای پاپیون جعبه‌ای به ابعاد ۱۰x10x15 سانتی‌متر، ۶۱ در ۲٫۵ سانتی‌متر کاغذ کادو مورد نیاز است. درصورتی که کاغذ کادو به اندازه کافی بلند نیست، عرض نوارها را ۲٫۵ سانتی‌متر در نظر بگیرید و آن‌ها را به طول‌های زیر برش بزنید :
دو نوار به طول ۴۳ سانتی‌متر
دو نوار به طول ۳۴ سانتی‌متر
دو نوار به طول ۲۵ سانتی‌متر
دو نوار به طول ۱۵سانتی‌متر
دو نوار به طول ۷٫۵ سانتی‌متر

ابتدا هدیه را به صورت معمولی کادو کنید. قیچی و نوار چسب در دسترس داشته باشید.

نوارها را به ترتیب کنار هم قرار دهید. از بلندترین نوار شروع کنید. آن‌ها‌ را به شکل پاپیون درآورید. وسط هر پاپیون را نوارچسب بزنید. می‌توانید از نوارچسب دو رو نیز استفاده کنید.

از پاپیون‌های‌ بزرگ شروع کنید. پاپیون‌ را روی جعبه طوری بچسبانید که از کنار آویزان شود. پاپیون دیگر را به صورت به علاوه روی آن قرار دهید. به همین ترتیب نوارها را از بزرگ تا کوچک ضربدری روی هم بگذارید. دو نوار آخر را به شکل دو حلقه در وسط قرار دهید. کادو آماده است.

تزیین هدیه

تزیین هدیه

تزیین کادو, تزیین کادو ساده,آموزش تزیین هدیه,آموزش تزیین هدیه ساده,مدل تزیین کادو,مدل تزیین کاده ۲۰۱۶,مدل کادو,جدیدترین مدل کادو,جدیدترین مدل هدیه ,هدیه,تزیین کادو برای ولنتاین,تزیین جعبه کادو, تزیین کادو, تزیین کادو ساده,آموزش تزیین هدیه,آموزش تزیین هدیه ساده,مدل تزیین کادو,مدل تزیین کاده ۲۰۱۶,مدل کادو,جدیدترین مدل کادو,جدیدترین مدل هدیه ,هدیه,تزیین کادو برای ولنتاین,تزیین جعبه کادو, تزیین هدیه,آموزش تزیین هدیه ساده,مدل تزیین کادو,مدل تزیین کاده ۲۰۱۶,مدل کادو,جدیدترین مدل کادو,جدیدترین مدل هدیه ,هدیه,تزیین کادو برای ولنتاین,تزیین جعبه کادو
آموزش تزیین کادو

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
a b