مستند پازلی‌ها اکران شد؛ داستان روبه‌رو شدن با ترس‌ها در فضای استارتاپی ایران – دیجیاتو – کار اینترنتی

«پازلی‌ها» یک مستند ۷۰ دقیقه‌ای است که چالش استارتاپ‌های ایرانی را به خوبی نمایش می‌دهد، بخصوص استارتاپ‌هایی که در دل شهرستان‌های ایران رشد کرده و سپس می‌خواهند ایده خود را تبدیل به کسب‌وکاری موفق کنند
«مهدی گنجی»، نویسنده و کارگردان این اثر در رابطه با آن می‌نویسد:‌ «پازلیها نمونه تور کرمان هوایی خوبی هستند از جوانهایی که در زندگیشان ریسک میکنند و دوست ندارند راههای تجربهشده، تور لحظه آخری مشهد سنتی و پر امنیت قبلی را طی کنند. آدمهایی که همه سختیها را تحمل میکنند خرید بلیط هواپیما تا کار جدیدی راه بیاندازند. آنها ایمان دارند که با هم کار کردن بهتر از یکنفره پیش تور زمینی اهواز رفتن است. سرکردن با این آدمهای معمولی که ستارههای مجلههای پرفروش نیستند، آنقدر برای تور اصفهان من الهامبخش است که زندگیام را تغییر داده است.»

«پازلی‌ها» یک مستند ۷۰ دقیقه‌ای است که چالش استارتاپ‌های ایرانی را به خوبی نمایش می‌دهد، بخصوص استارتاپ‌هایی که در دل شهرستان‌های ایران تور مسافرتی خارجی رشد کرده و سپس می‌خواهند ایده خود را تبدیل به کسب‌وکاری موفق کنند.

اکران این مستند از یکم شهریور ماه در سینماهای گروه هنر و تجربه آغاز شده و در شهر‌های تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، کرمان و بابل روی صحنه می‌رود.

داستان پازلی‌ها هم همین تور ارزان بالی است؛ چهار دانشجوی IT که علاقه‌ای به کار کردن برای دیگران ندارند و به هرقیمتی می‌خواهند استارتاپ خودشان را تاسیس کنند. ایده‌شان را شکل می‌دهند و برای کسب تجربه و دانش بیشتر راهی تهران می‌شوند اما با چالش‌های زندگی در یک کلان شهر رو‌به‌رو می‌شوند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *