شارژ بی سیم در آیفون 8 از نوع پر سرعت نخواهد بود – دیجیاتو + پیش بازی لیورپول – آرسنال – کار اینترنتی

با توجه به اخبار و شایعات موجود، تقریباً می توان با اطمینان گفت که آیفون 8 اپل با قابلیت شارژ بی سیم روانه بازار خواهد شد؛ اما ویژگی های فناوری مذکور تا کنون منتشر نشده و از کیفیت آن اطلاعات چندانی در دسترس نبوده است
حال گزارشات جدید بیان می کنند که ویژگی شارژ وایرلس در آیفون 8، منطبق با استاندارد «Qi» بوده اما امکان شارژ سریع را فراهم تور استرالیا نوروز 97 نمی کند. بر اساس گزارش مورد بحث، اپل در آیفون 8 از استاندارد Qi 1.2 که خروجی 15 وات را تحت عنوان «Quick Charging» فراهم می کند استفاده نکرده و در عوض، به سراغ نسخه معمولی با خروجی 7.5 وات رفته است.

اخبار درون صنعت همچنین نشان می دهند که علاوه بر استاندارد Qi، اپل از چیپ مخصوص «MFi» خود در بخش شارژ بی سیم نیز استفاده تور یزد کرده، که به معنی عدم کارکرد شارژرهای وایرلس معمولی با آیفون 8 بوده، و کاربران برای بهره مندی از قابلیت جدید باید حتماً شارژرهای اپل یا نمونه های مورد تأیید این کمپانی را خریداری کنند.

اپل به جای Qi 1.2 با خروجی 15 وات، از استاندارد معمولی با خروجی 7.5 وات استفاده کرده است

در ضمن لازم به اشاره است که بر اساس برخی گزارشات، آیفون 8 از یک نمایشگر 5.8 اینچی بهره خواهد برد که فضای کافی تور زمینی کرمان برای قرار گیری یک باتری 3000 میلی آمپری را فراهم خواهد کرد؛ از این رو شارژ کامل دستگاه با شارژر بی سیم برای افرادی که وقت محدودی دارند گزینه مناسبی نبوده، و این کاربران باید امیدوار باشند که اپل ویژگی شارژ سریع را حداقل از طریق کابل فراهم نماید.

با توجه به اخبار و شایعات موجود، تقریباً می توان با اطمینان گفت که آیفون 8 اپل با قابلیت شارژ بی سیم روانه بازار خواهد شد؛ اما ویژگی های قیمت تور پکن فناوری مذکور تا کنون منتشر نشده و از کیفیت آن اطلاعات چندانی در دسترس نبوده است.

——————-
ورزش سه: دو تیم لیورپول و آرسنال، امشب در ورزشگاه آنفیلد شهر لیورپول به مصاف یکدیگر خواهند رفت. لیورپول آماری استثنایی مقابل 6 تیم برتر جدول داشت و آنها در 10 بازی که مقابل این تیم‌ها داشتند، 5 پیروزی و 5 تساوی کسب کردند و شکستی متحمل نشدند و حالا ماجراجویی و دیدارهای دشوار لیورپول از امروز قیمت تور بانکوک آغاز خواهد شد
هر گاه این دو تیم مقابل هم قرار گرفته اند، دیدارهایشان بسیار پرگل بوده و این بار هم متفاوت نیست. لیوورپول پس از برگزاری دیدار پلی آف لیگ اروپا و صعود به چمپیونزلیگ استراحتی نداشته و باید با تمام قوا ظاهر شوند.

برای آرسنال اما بازگشت لورن کوشیلنی انگار اتفاق بزرگی است ولی بازگشت سانچس، کاملا آناه را امیدوار کرده است. سانچس درحالی به این بازی می‌رسد که حواشی بسیاری تور زمینی مشهد در مورد جدایی او شنیده می‌شد. با این حال او انگیزه های زیادی دارد که خودی نشان دهد و مشتریان جدیدی جذب کند. در 6 تقابل اخیر دو تیم، 3 بازی با نتیجه مساوی به پایان رسیده، 2 پیروزی سهم لیورپول و 1 پیروزی سهم آرسنال بوده است.

یورگن کلوپ برای این بازی نیز فیلیپه کوتینیو را در اختیار نخواهد داشت. هافبک برزیلی که مورد توجه بارسا قرار دارد، دچار مصدومیت شده و از ابتدای فصل قادر به بازی کردن تعمیرات تخصصی لپ تاپ نبوده است. الکساندر آرنولد و امره جان مقابل هافن هایم مصدومیتی جزئی پیدا کردند ولی در نهایتدر این بازی تیمشان را همراهی می‌کنند. ساخو و ادام لالانا نیز مثل چند بازی قبل غایب خواهند بود.

ورزش سه: دو تیم لیورپول و آرسنال، امشب در ورزشگاه آنفیلد شهر لیورپول به مصاف یکدیگر خواهند رفت. لیورپول آماری استثنایی مقابل 6 تیم برتر جدول داشت و آنها در 10 بازی که مقابل این تیم‌ها داشتند، 5 پیروزی آموزش تعمیرات موبایل و 5 تساوی کسب کردند و شکستی متحمل نشدند و حالا ماجراجویی و دیدارهای دشوار لیورپول از امروز آغاز خواهد شد. در دیگر سو آرسنال مقابل استوک سیتی شکست خورده و روحیه چندان بالایی برای این بازی ندارد.
ترکیب احتمالی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *