رسماً تایید شد؛ موبایل Huawei Mate 10 در تاریخ 24 مهرماه معرفی می شود – دیجیاتو + افاضلی، سرمربی صبای قم شد – کار اینترنتی

هنوز تا معرفی پرچمدار جدید هوآوی، یعنی Mate 10 چند ماهی باقی مانده است اما کمپانی چینی از همین حالا می خواهد آتش رقابت با سایر کمپانی ها را شعله ور سازد

اگرچه پیشتر در اخبار افشایی توانسته ایم نگاهی به پنل پشتی Mate 10 هوآوی بیندازیم، اما این نخستین باری است که تصویری از دستگاه به صورت رسمی منتشر می شود. خبر خوب این است که طی هفته های آتی، تور تبریز نوروز 97 قطعاً اطلاعات بیشتری درباره دستگاه منتشر می شود و بیشتر با آن آشنا خواهیم شد.

فبلت مورد اشاره، بزرگ ترین ابعاد را در میان چهار پرچمدار موجود در تصویر دارد و بالای آن، هشتگ شیطنت آمیز «BeyondTheGalaxy» یا «فراتر از کهکشان» به چشم می خورد که مسلماً می خواهد بگوید Mate 10 از تمام پرچمداران سامسونگ بهتر تور ویتنام نوروز 97 است.

هنوز تا معرفی پرچمدار جدید هوآوی، یعنی Mate 10 چند ماهی باقی مانده است اما کمپانی چینی از همین حالا می خواهد آتش رقابت با سایر کمپانی ها را شعله ور سازد. اصلی ترین رقیب هوآوی، یعنی سامسونگ چند روز پیش بالاخره از فبلت گلکسی نوت 8 رونمایی کرد که قرار است در ماه سپتامبر، به دست مشتریان برسد.

Mate 10 اما تا پیش از ماه اکتبر قابل خرید نخواهد تور خارجی ارزان بود و هوآوی اخیراً تایید کرده برای رونمایی رسمی از دستگاه باید تا روز 16 اکتبر (24 مهرماه) صبر کنیم. شعبه استرالیای هوآوی تصویری از تمام پرچمداران مجهز به دوربین دوگانه این کمپانی در توییتر منتشر کرده و در این تصویر، پنل پشتی Mate 10 نیز به چشم می خورد.

——————-
خبرگزاری تسنیم: مربی پیشین تیم ملی فوتبال به عنوان سرمربی تیم دسته اولی صبای قم منصوب شد.

پس از اینکه شرکت سیوان بنای تور ارزان روسیه پرشین مدیریت تیم دسته اولی صبای قم را بر عهده گرفت، مدیران این تیم روز گذشته (پنجشنبه) علی اصغر مدیرروستا را که به عنوان گزینه اصلی هدایت این تیم در نظر گرفته بودند، به عنوان مدیر فنی صبا انتخاب کردند
صبای قم در دو بازی ابتدایی خود در لیگ دسته اول فوتبال، یک تساوی و یک شکست کسب کرده است.

پس از اینکه شرکت سیوان بنای پرشین مدیریت تیم دسته اولی صبای قم را بر عهده گرفت، مدیران تور ارزان دبی این تیم روز گذشته (پنجشنبه) علی اصغر مدیرروستا را که به عنوان گزینه اصلی هدایت این تیم در نظر گرفته بودند، به عنوان مدیر فنی صبا انتخاب کردند.

مدیرروستا امروز در گفت‌وگو با تسنیم اعلام کرد هومن افاضلی که سابقه دستیاری علی دایی روی نیمکت تیم ملی فوتبال کشورمان را در کارنامه دارد، به عنوان سرمربی صبا منصوب شده است.

خبرگزاری تسنیم: مربی پیشین تیم ملی فوتبال به عنوان سرمربی تیم دسته تور اروپا اولی صبای قم منصوب شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *