header


غذاهایی که در قرار عاشقانه انتخاب نمی شوند

غذاهایی که در قرار شام عاشقانه نباید بخورید

قرارهای عاشقانه به ویژه اولین قرار شما با عشقتان از اهمیت بسیاری برخوردارند . یه شام رمانتیک یا دعوت به ناهار عشقتان میتواند بسیار زیبا و احساسی باشد پس با انمتخاب نکردن این غذاها آن قرار را لذت بخش تر کنید.تاثیری که رفتار شما بر عشقتان میگذارد ممکن است تا همیشه رابطه شما را با وی تحت تاثیر قرار دهد.در این مطلب از ایران ناز یکی از نکات ریز برای بهتر برگزار شدن قرارهای عاشقانه را به شما گوشزد میکنیم. انتخاب شام یا ناهار عاشقانه و نحوه غذاخوردن بسیار مهم است. بهتر است در اولين ملاقات هاي عاشقانه دور بعضي از غذاها را خط قرمز بکشيد.در اولين روزهاي آشنايي، قرار ناهار يا شامي با نامزدتان در منزل يا رستوران خواهيد داشت. اگر اصولش را رعايت نکنيد احتمال اينکه از چشم طرف سقوط آزاد کنيد زياد است. چون در ملاقات هاي اول همه به جزئيات توجه مي کنند بنابراين بايد حواستان را جمع کنيد تا اشتباهي مرتکب نشويد.

 

فرنگي ها مي گويند ملاقات عاشقانه ما مي گوييم «نامزدبازي». هر چه که باشد اصول و قواعد خودش را دارد. به هر حال در اولين روزهاي آشنايي، قرار ناهار يا شامي در منزل يا رستوران خواهيد داشت. اگر اصولش را رعايت نکنيد احتمال اينکه از چشم طرف سقوط آزاد کنيد زياد است. چون در ملاقات هاي اول همه به جزئيات توجه مي کنند بنابراين بايد حواستان را جمع کنيد تا اشتباهي مرتکب نشويد و سوتي ندهيد. احتمالاً اين اولين ديدار با صرف غذا در رستوران يا منزل همراه باشد.

اگر در منزل باشد که احتمالاً خانواده طرف مقابل هم حضور دارند و واويلايي در راه است. غير از اينکه بايد حواستان باشد مثل دست و پاچلفتي ها غذا و سس را روي لباستان نريزيد و حواستان به تميزي دور لب هايتان باشد بهتر است از سفارش دادن و خوردن بعضي غذاها نيز خودداري کنيد. چون هر چه تلاش کنيد احتمال ضايع شدنتان زياد است.در اين مطلب به چند غذايي که بهتر است در اولين ملاقات هاي عاشقانه دورشان را خط قرمز بکشيد اشاره مي کنيم. لطفاً با ما همراه باشيد.

اسپاگتي

اصلاً حرفش را هم نزنيد. شايد عاشق اسپاگتي باشيد و دلتان پر بکشد اما همان طور که خودتان هم مي دانيد خوردن اسپاگتي کثيف کاري محض است. چون احتمال اينکه اين رشته هاي دراز و به سس آغشته شده روي لباستان بريزد و بدتر از آن دور دهانتان را مزين کند بسيار بالاست. حتماً هم موافق هستيد که نمي شود با کسي که يک لکه بزرگ روي لباسش افتاده يا دور دهانش کثيف و سسي است نگاه عاشقانه رد و بدل کرد. احتمالاً به اندازه کافي براي اولين غذاي دو نفره استرس داريد بنابراين خودتان را به دردسر نيندازيد و به هيچ عنوان اسپاگتي سفارش ندهيد حتي اگر طرف مايل به خوردنش باشد.

همبرگرهاي بزرگ

فقط خدا مي داند همبرگر چقدر آبروبر است. درست است که همبرگر بسيار خوشمزه است و احتمالاً شما بخواهيد خيلي ملاقاتتان رسمي نباشد و مثلاً خودتان را رها از قيد تغذيه سالم و کالري و اين چيزها نشان دهيد اما در هر حال قبول کنيد خوردن همبرگرهاي بزرگ سخت است. بخصوص اگر خانم هستيد که بدتر. بدون شک باز کردن دهان تا اندازه اي که بتوانيد همبرگر به آن بزرگي را گاز بزنيد چندان رمانتيک نخواهد بود. غير از اين حتماً صورت و دور دهانتان را کاملاً سسي و کثيف خواهيد کرد. سري که درد نمي کند را دستمال نبنديد و از خير همبرگر هم بگذريد.

سوپ

تصورش را بکنيد که در يک ميز غذا نشسته ايد طرف سوپ را هورت مي کشد. يا هول مي شود و اولين قاشق را به دهان مي برد و دهانش را مي سوزاند. تمام اين اتفاقات ممکن است براي شما هم بيفتد. بنابراين بدانيد که شنيدن صداي هورت کشيدن سوپ و يا صداي ملچ و مولوچ براي طرف مقابل نيز اصلاً خوشايند نخواهد بود. علاوه بر اين سوپ يک غذاي آبکي است و هر لحظه ممکن است از قاشق روي لباستان سرازير شود. بهتر است يک غذاي جامد و ساده انتخاب کنيد.

هر غذايي که سير دارد

ما طرفدار سير هستيم و هميشه مصرف آن را توصيه کرده ايم. اما نه براي اولين ملاقات. توصيه اکيد داريم از خوردن هر غذايي که سير داشته باشد بپرهيزيد. چون مي دانيد که دهانتان چه بويي مي گيرد. علاوه بر اين اگر فشارتان پايين باشد اوضاعتان بدتر خواهد شد. پس از خير اين يکي هم بگذريد تا يک غذاي ساده آينده تان را خط خطي نکند.

غذاهاي تند

دور اين يکي خط قرمز اساسي بکشيد. خوردن غذاهاي تند هندي و مکزيکي اصلاً براي ملاقات اول مناسب نيستند. چون نه تنها شما را خيس عرق کرده و فاتحه لباسي که بر تن کرده ايد را مي خواند بلکه قيافه تان بعد از سوختن دهانتان بسيار مسخره خواهد شد. همه ما وقتي دهانمان مي سوزد نه تنها بالا پايين مي پريم و دهانمان را مانند دهان کروکديل باز نگه مي داريم بلکه با دست هم شروع به باد زدن خودمان مي کنيم. اگر به نظرتان عاشقانه و زيباست مي توانيد غذاي تند هم سفارش دهيد!

کتف و بال مرغ

اصلاً هر چيزي که لازم است با انگشتان و دندان ها به جانش بيافتيد را بي خيال شويد. اين جور غذاها نه تنها باعث کثيف کاري مي شوند بلکه به نيش کشيدن مثلاً بال مرغ در مقابل کسي که قرار است همسر آينده تان شود چندان رمانتيک نيست. اصولاً خوردن استخوان بر سر سفره غذا دور از ادب است. بهتر است اين کارها را به بعدها و خلوت خود موکول کنيد.

سالاد و اسفناج

خب سالاد و اسفناج براي سلامتي خوب هستند و تا مي توانيد از اين مواد غذايي ميل کنيد. اما يادتان باشد که اين اسفناج هاي سمج لاي دندان گير مي کنند و لازم است با انگشت و خلال دندان به جان دندان ها بيافتيد. اين کار هم براي اولين ديدار مناسب نيست و ضايعتان مي کند.

سوشي و غذاهاي آسيايي

برخي از غذاها که قابل خوردن با نان هستند مشکل زيادي پيش نمي آورند. اما مثلاً خوردن سوشي آن هم به سبک ژاپني ها با چوب استرس آور است. مطمئن باشيد بخصوص اگر بار اولتان باشد کلي سوژه دست طرف مقابل خواهيد داد. خوردن غذا با چوب کار ساده اي نيست از خيرش بگذريد.

نکات مهم برای اولین قرار عاشقانه

وقتی برای اولین بار با همسر آینده ی خود قرار میگذارید باید همه چیز عالی باشد تا بتوانید او را جذب خود کنید و این رابطه را بیشتر به ازدواج نزدیک کنید . به گزارش ایران ناز این بسیار عادی و طبیعیست اگر احساس استرس و دلشوره داشته باشید اما گذاشتن تاثيري خوب در اولين قرار ملاقات براي ايحاد رابطه بـا ديـگران بسـيار مهم است.

ما در این بخش از ایران ناز برای شما راهکارهایی برای تاثیر گذاری مثبت و بهتر بودن قرار ملاقات اول شما آورده ایم امیدواریم که مورد استفاده شما قرار بگیرد .اولين قرار ملاقات با همسر آيندهبسيار مهم است

اولين قرار ملاقات با فردي که قرار است همسر آينده شما باشد بسيار حساس است. در اين ديدار، دو طرف مرتب در حال قضاوت کردن يکديگرند تا ببينند آيا فرد مناسبي براي هم هستند يا نه. طرف مقابل شما هم درست به اندازه خودتان به نشانه هاي کلامي و غير کلامي توجه دارد و اين يعني شما کاملا زير ذره بين هستيد.

اولين ملاقات بهترين موقعي است که مي توان طرف مقابل را بهتر شناخت و بررسي کرد که آيا تمايلي براي ملاقات مجدد وجود دارد يا خير؟ اما در اولين ديدار با همسر آينده تان بايد چطور رفتار کنيد؟

اگر هنوز مجرد هستيد و مي خواهيد براي اولين بار سر قرار با خانم مورد علاقه تان برويد، ما به شما کمک مي کنيم تا بهترين باشيد. اگر نکاتي که در اينجا برايتان آورده ايم را رعايت کنيد، حتما دل طرف مقابل تان را به دست خواهيد آورد.اولين قرار ملاقات در شروع يک رابطه بسيار مهم است

دانستني هاي مهم اولين قرار ملاقات

اعتماد به نفس داشته باشيد

طبيعي است که شما در قرار ملاقات اول تان، کمي عصبي و نگران باشيد اما بايد سعي کنيد که اعتماد به نفس خود را بالا نگه داريد.

هنگام صحبت کردن با طرف مقابل تان آرامش خود را حفظ کنيد و موضوعاتي را براي صحبت کردن انتخاب کنيد که هم نسبت به آنها احساس راحتي مي کنيد و هم اطلاعات تان در موردشان کامل است، اما مراقب باشيد که در اين راه زياده روي نکنيد. به عنوان مثال هيچ کس دوست ندارد در مورد کتابي که تنها شما به آن علاقه داريد، ساعت ها حرف بشوند. پس اعتدال را در هر کاري رعايت کنيد.

شايد به نظر ساده باشد اما انتخاب فردي که مشترکات زيادي با شما داشته باشد، اصلا کار ساده اي نيست. اما در هر شرايطي سعي کنيد که خود واقعي تان باشيد و هيچگاه به غيرخود تظاهر نکنيد.

جشم هايتان را به او بدوزيد

يادتان باشد که قرار ملاقات شما فرصتي براي شناخت و جذب کردن طرف مقابل تان است، بنابراين شما بايد تمام تمرکزتان را به او بدهيد. از او در مورد خودش سوال کنيد و سوالات او را با حوصله پاسخ دهيد و به شدت از نگاه کردن مدام به تلفن همراه يا اطراف تان بپرهيزيد. در غير اين صورت طرف مقابل تان احساس خواهد کرد که به او اهميت نمي دهيد.

نکات مهم برای اولین قرار عاشقانه

ساده باشيد

اگر براي اولين بار مي خواهيد فردي را به مکاني دعوت کنيد، پيشنهاد مي کنيم که مکاني را انتخاب کنيد که به خوبي مي شناسيد و از کيفيت فضا يا حتي غذاهايي که سرو مي شوند، اطمينان کامل داشته باشيد تا شرمنده طرف مقابل تان نشويد. به علاوه مکان قرار ملاقات تان بايد براي هر دويتان مناسب و راحت باشد. به عنوان مثال اگر رستوراني را انتخاب کرده ايد که به شما نزديک است و به راحت و بدون ترافيک مي توانيد به آنجا برويد، بايد به فکر طرف مقابل تان هم باشيد تا در رسيدن به آنجا دچار مشکل نشود.

اين نکته را هم خاطر نشان کنيم که اگر قرار ملاقات اول و دوم تان در اواسط هفته بوده، حتما قرار سوم را در تعطيلات آخر هفته بگذاريد زيرا ممکن است اين سوتفاهم براي طرف مقابل تان بوجود آيد که شما آخر هفته ها سرتان به کار خودتان يا با دوستان تان گرم است و او را فراموش کرده ايد.

آماده باشيد

حتما شما هم شنيده ايد که ديدار اول بيشترين تاثير را در طرف مقابل تان مي گذارد و او از همان نگاه اول برداشت هاي زيادي از شما و شخصيت تان خواهد کرد. به عنوان مثال اگر شما با ظاهري خواب آلود و خسته سر اولين قرارتان ظاهر شويد، اين فکر را در ذهن او تداعي مي کنيد که به اين رابطه اهميت زيادي نمي دهيد و طرف مقابل تان آنقدر براي شما ارزش ندارد که کمي بيشتر به خودتان برسيد. پس سعي کنيد به ظاهر خود اهميت دهيد. اگر موهايتان بلند و بهم ريخته است، به آرايشگاه برويد و آنها را مرتب کنيد يا تمييز ترين لباس هايتان را بپوشيد.

به دندان هاي خود توجه کنيد که کثيف نباشند يا دهان تان بو ندهد، ناخن ها را نيز فراموش نکنيد. حتي سعي کنيد که کمي زودتر از ساعت مقرر سر قرار حاضر شويد، در اين صورت وقت کافي خواهيد داشت که يک بار ديگر خودتان را در آينه ببينيد و از زيبايي تان اطمينان حاصل کنيد. هنگام سفارش غذا نيز بهتر است غذايي را سفارش دهيد که قبلا تست کرده ايد.

در اولين قرار مکلاقات سر وقت حاضر باشيد

نظر ديگران را در مورد تيپ تان بخواهيد

اگر نسبت به ظاهر خود شک داريد، مي توانيد نظر ديگران را در مورد آن بپرسيد. از آنها بپرسيد که در مورد تيپ شما چه فکري مي کنند يا چه پيشنهادهاي بهتري براي جذاب تر شدن تان دارند. اين کار زاويه ديد شما را گسترش و تغيير مي دهد، در نتيجه مي توانيد بهتر تصميم بگيريد و زيباتر از هميشه بدرخشيد.

صورت حساب را پرداخت کنيد

اگر اولين بار است که با فردي قرار ملاقات مي گذاريد، حتما هنگام حساب کردن، شما پيش قدم شويد. اين کار شما تاثير مثبت زيادي بر طرف مقابل تان خواهد داشت. پس اگر مي خواهيد که رابطه خود را ادامه دهيد، از پرداخت صورت حساب غافل نشويد.

منبع : http://onbux.ir/choose-foods-that-are-not-in-dating/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
a b